Bizim Hikayemiz

We Make Your Happy House

Hevesli 2 girişimci tarafından kurulan Tomurcuk Teknoloji tarım, yenilenebilir enerji ve biomedikal alanlarında katma değeri yüksek teknoloji projeleri geliştirmektedir. 2017 Mart ayında Cyberpark’ta faaliyete geçen şirketin öncelikli amacı, teknoloji kullanımının ve bunun sonucunda verimliliğin düşük olduğu tarım sektöründe verimlilik arttırmaya yönelik mekanik/elektronik donanımlar ile mobil ve web tabanlı uygulamalar geliştirmektir. Bu amaca ek olarak, yenilenebilir enerji ve biomedikal konularında da ar-ge ve ürün çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen, deneyimli ve enerjik ekibi sayesinde aşağıdaki konularda müşterilerine kaliteli hizmet sağlamayı başarmıştır;

  • TÜBİTAK 1511 UZREP projesi "Değerlendirici Yazılımı"'nın geliştirilmesi
  • Yakıt Pili Test İstasyonu’nu kontrol donanımının geliştirilmesi
  • ATMATA Initiative için "Yüksek Öğrenim'de Öğrenim Çıktılarının Değerlendirilmesinin Otomasyonu" yazılımının geliştirilmesi
  • Avrupa Birliği ve Dünya Bankası gibi donör programları kapsamında BT uzmanlık hizmetlerinin verilmesi

about-us

Biz Kimiz?

Bircan SARIKAYA, Lorem ipsum dolor sit amet, id velit vivamus donec vitae nulla sem, tincidunt adipis cingac amet vestibulum pede vestibulum, tincidunt convallis at tellus cras sagittis orci, sem iaculis nibh nunc ac. Eros donec vivamus dictum ultricies, turpis sapen fauci bus, duis nulla. Dui vehicula morbi lacus et lobortis.

Umut YILDIRIM, donec congue quam aenean. Nulla nam quis egestas urna id, hendrerit phasellus ac quis lacus nunc, venenatis vitae sapien diam, justoer los. Nisl vivamus morbi nulla potenti amet ultrices.

Tomurcuk Teknoloji, ilerleyen dönemde de yapmakta olduğu çalışmaları devam ettirerek, proje yönetimi, sistem tasarımı, nesnelerin interneti, gömülü ve gerçek-zamanlı sistem geliştirme, biyoistatistik ve veri analizi konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile öncelikle tarım, enerji ve sağlık sektörlerinde yüksek teknolojiler üreterek hem var olan müşteri sayısını arttırmayı hem de sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Bircan SARIKAYA - CEO

sep-ab-pg